نمایش 1–27 از 67 نتیجه

کابل شبکه Cat6a نگزنس FFTP فول تست تمام مس روکش LSZH
افزودن به سبد خرید

کابل شبکه Cat6a نگزنس FFTP تست پرمننت تمام مس روکش LSZH

14,750,000 تومان

پچ پنل فیبر نوری 12 پورت داپلکس نگزنس

480,000 تومان

پچ پنل فیبرنوری دیواری 6 پورت نگزنس

178,200 تومان

فریم پچ پنل 24 پورت Cat6 نگزنس

130,000 تومان

پچ کورد 10 متری Cat6 نگزنس UTP با روکش PVC

67,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس SC-LC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس SC-LC سینگل مود

60,950 تومان
پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس SC-SC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس SC-SC سینگل مود

60,950 تومان
پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس LC-LC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس LC-LC سینگل مود

60,950 تومان
پچ کورد فیبر نوری 1 متری نگزنس SC-LC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 1 متری نگزنس SC-LC سینگل مود

55,200 تومان
پچ کورد فیبر نوری 1 متری نگزنس LC-LC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 1 متری نگزنس LC-LC سینگل مود

55,200 تومان

پچ کورد 5 متری Cat6 نگزنس UTP با روکش PVC

41,400 تومان

کیستون شبکه Cat6 نگزنس UTP مدل N420 660

26,450 تومان

پچ کورد 2 متری Cat6 نگزنس UTP با روکش PVC

20,700 تومان
کابل شبکه Cat6 نگزنس SFTP فول تست تمام مس LSZH
افزودن به سبد خرید

کابل شبکه Cat6 نگزنس SFTP تست پرمننت تمام مس روکش LSZH

16,500 تومان

پچ کورد 1 متری Cat6 نگزنس UTP با روکش PVC

15,500 تومان
کابل شبکه Cat6 نگزنس SFTP تست پرمننت تمام مس اوت دور دابل ژاکت
افزودن به سبد خرید

کابل شبکه Cat6 نگزنس SFTP تست پرمننت تمام مس اوت دور دابل ژاکت

14,800 تومان
پیگتیل 1.5 متری LC MM نگزنس روکش LSZH
افزودن به سبد خرید

پیگتیل فیبر نوری 1.5 متری نگزنس LC مالتی مود

13,800 تومان
پیگتیل 1.5 متری LC SM نگزنس روکش LSZH
افزودن به سبد خرید

پیگتیل فیبر نوری 1.5 متری نگزنس LC سینگل مود

13,800 تومان

پچ کورد 1 متری Cat6 نگزنس UTP با روکش LSZH

12,900 تومان
پچ کورد 10 متری Cat6 نگزنس UTP با روکش PVC
افزودن به سبد خرید

پچ کورد 50 سانتی متری Cat6 نگزنس UTP با روکش PVC

12,100 تومان
پیگتیل 1.5 متری SC SM نگزنس روکش LSZH
افزودن به سبد خرید

پیگتیل فیبر نوری 1.5 متری نگزنس SC سینگل مود

12,100 تومان
پچ کورد 10 متری Cat6 نگزنس UTP با روکش PVC
افزودن به سبد خرید

پچ کورد 30 سانتی متری Cat6 نگزنس UTP با روکش PVC

11,500 تومان
کابل شبکه Cat6 نگزنس UTP بدون تست CCA
افزودن به سبد خرید

کابل شبکه Cat6 نگزنس UTP تست پرمننت تمام مس روکش PVC

10,900 تومان
-15%
کابل شبکه Cat6 نگزنس UTP بدون تست CCA
افزودن به سبد خرید

کابل شبکه Cat6 نگزنس UTP تست چنل روکش PVC کد 002

5,800 تومان
کابل شبکه Cat6 نگزنس UTP بدون تست CCA
افزودن به سبد خرید

کابل شبکه Cat6 نگزنس UTP بدون تست CCA روکش PVC

3,100 تومان

پچ کورد فیبر نوری 5 متری نگزنس SC-SC مالتی مود OM3

پچ کورد فیبر نوری 5 متری نگزنس SC-SC سینگل مود OM3