نمایش 1–27 از 91 نتیجه

مفصل فیبرنوری 48 کور سامجین

862,500 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-T

495,000 تومان

پچ پنل فیبر نوری 12 پورت داپلکس نگزنس

480,000 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

407,100 تومان

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 16

350,700 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD

237,500 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SM

235,200 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM

194,600 تومان

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 4

184,000 تومان

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 2

161,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس SC-LC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس SC-LC سینگل مود

76,200 تومان
پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس SC-SC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس SC-SC سینگل مود

76,200 تومان
پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس LC-LC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 2 متری نگزنس LC-LC سینگل مود

76,200 تومان
پچ کورد فیبر نوری 1 متری نگزنس SC-LC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 1 متری نگزنس SC-LC سینگل مود

69,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری 1 متری نگزنس LC-LC سینگل مود
افزودن به سبد خرید

پچ کورد فیبر نوری 1 متری نگزنس LC-LC سینگل مود

69,000 تومان
پیگتیل 1.5 متری LC MM نگزنس روکش LSZH
افزودن به سبد خرید

پیگتیل فیبر نوری 1.5 متری نگزنس LC مالتی مود

17,250 تومان
پیگتیل 1.5 متری LC SM نگزنس روکش LSZH
افزودن به سبد خرید

پیگتیل فیبر نوری 1.5 متری نگزنس LC سینگل مود

17,250 تومان
پیگتیل 1.5 متری SC SM نگزنس روکش LSZH
افزودن به سبد خرید

پیگتیل فیبر نوری 1.5 متری نگزنس SC سینگل مود

14,400 تومان

آداپتور فیبر نوری SC SM

10,900 تومان

آداپتور فیبر نوری LC MM

10,900 تومان
کابل فیبر نوری 2 کور رفسنجان Drop دو مهار
افزودن به سبد خرید

کابل فیبر نوری 2 کور رفسنجان Drop دو مهار

3,350 تومان

کابل فیبرنوری 144 کور تهران سیمین فر OCUC خاکی

کابل فیبرنوری 72 کور تهران سیمین فر OCUC خاکی

کابل فیبرنوری 48 کور تهران سیمین فر OCUC خاکی

کابل فیبرنوری 24 کور تهران سیمین فر OCUC خاکی

کابل فیبرنوری 12 کور تهران سیمین فر OCUC خاکی

کابل فیبرنوری 48 کور تهران سیمین فر OBUC خاکی