برندها

گلنور

گلنور

ما در دپارتمان تامین و فروش کالای فروشگاه ایران الک، همواره برآنیم از بین برندهای بی شمار ایرانی و خارجی مختلف، برندهایی را انتخاب کنیم که قبلا در پروژه ها استفاده کرده ایم و از  کیفیت بالای  آن ها اطمینان داریم. شرکت گلنور یکی از پیشتازان صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود و از خوشنامان این صنعت محسوب می شود.

این شرکت، برنامه ريزي و پاسخگویی به نیازهای گوناگون “صنعت و هنر روشنایی” را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در این صنعت در کشور و منطقه کسب نماید. شرکت گلنور رابطه ميان روشنايي و زندگي را در حرفه خود به کار گرفته است.

رشد روزافزون فناوری های نوین در صنعت روشنایی در مقیاس جهانی ایجاب می کند که همزمان با بهره گیری از این فناوری ها، در مسیر دستیابی به تحقیق و توسعه کارآمد، تربیت نیروی انسانی با نگرش کاربردی و گسترش آزمایشگاه های تخصصی مربوطه گام برداریم. از این رو در شرکت گلنور، با در نظر گرفتن رسالت و ماموریت سازمانی، موضوعات کلیدی و دانش بنیان در حوزه تحقیق و توسعه روشنایی نشانه گیری شده است و در قالب هشت دپارتمان تخصصی در حال اجرا می باشد.

دسته بندی های محصولات شرکت گلنور 

روشنایی داخلی

روشنایی خارجی

سازه های فلزی

تجهیزات ضد انفجار

تجهیزات صنعتی

 محصولات برند گلنور موجود در فروشگاه ایران الک 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.